Ziedi, kas iepriecina un liek smaidīt

Ziedi ir lielisks veids, kā  kādu apsveikt, izrādīt jūtas vai pateikties. Svarīgi, lai ziedi vienmēr ir svaigi, gluži kā tikko griezti. Salons Rīgas Ziedi piedāvā iespēju iegādāties tikai un vienīgi svaigus ziedus par vislabākajām cenām.

Iegādājoties ziedus, svarīga ir ne tikai cena, bet arī ziedu pieejamais klāsts. Salonā Rīgas Ziedi var iegādāties dažādas rozes, piemēram, premium klases rozes, rožu pušķi ar 101 rozi, kā arī ekskluzīvi garas rozes.

Peonijas, tulpes, dažādus ziedu pušķus – to visu var atrast gan klātienes Rīgas Ziedu veikalā Tallinas ielā 83, gan iegādāties e- veikalā rigasziedi.lv. Izvēlieties sev ērtāko iepirkšanās  veidu, lai iegādātos tikai skaistākos ziedus.

Ja vēlaties kādu apsveikt un iepriecināt, tad mēs piedāvājam arī ziedu piegādes pakalpojumus. Ziedu piegādi Rīgā nodrošinām 2 h laikā, bet Jūrmalā 3 h laikā. Ar piegādes zonu sarakstu var iepazīties gan mājas lapā, gan jautāt veikalā konsultantam.

Ziedu piegādi piedāvājam katru dienu, arī svētku dienās, jo apzināmies, ka ziedu dāvināšanai nevar būt brīvdienu.

Ziedi lieliski sader un “iet” kopā ar saldumiem, tad dāvana ir vēl īpašāka. Līdz ar to mēs piedāvājam arī iegādāties dažāda veida saldumus, lai dāvināšanas prieks un saņemšanas prieks būtu vēl lielāks.

Salons Rīgas Ziedi piedāvā iegādāties un piegādāt ne tikai augstākās kvalitātes ziedus, bet arī florista pakalojumus, kādam īpašam pasākumam, kuru mūsu floristi spēs izdekorēt pēc Jūsu vēlmēm un ieskatiem. Iespējams tas būs līgavas pušķis, arka vai auto dekors, kuru mūsu floristi izveidos tā, ka tas gan Jums, gan viesiem vēl ilgi paliks atmiņā.

Lai salona Rīgas Ziedi piedāvātie ziedi rotā un daiļo Jūsu ikdienu un svētkus, līdz ar to uzlabojot garastāvokli un liekot smaidīt ik brīdi.