Nikotīna spilventiņi – lieliska alternatīva smēķēšanai

Interneta veikals Whitechew.com ir pazīstams ar plašo nikotīna un CBD maisiņu klāstu. Jums ir iespēja iepirkties gan e- veikalā, gan klātienes veikalā Kr. Barona ielā 28, Rīgā, lai iegādātos sev piemērotākos produktus.

Nikotīna maisiņi ir strauji iekarojuši cilvēku sirdis, ar daudzām lieliskām priekšrocībām, ko tie sniedz un sagādā. Pēc būtības nikotīna maisiņi ir lieliska un mazāk kaitīga alternatīva košļājamajai tabakai. Lietojot nikotīna maisiņus un salīdzinot tos ar košļājamo tabaku, efekts ir ļoti līdzīgs. Bet nikotīna maisiņiem ir vairāki plusi, piemēram, tie nekrāso zobus, nav nepatīkamas pēcgaršas vai smakas. 

Šāda lieliska kombinācija ir iespējama tādēļ, ka nikotīna spilventiņos nav tabakas, bet tikai un vienīgi nikotīns, kas nevar atstāt nekādas pēdas uz zobiem.

Ja vēlaties atmest cigarešu smēķēšanu vai veipošanu, tad nikotīna maisiņi ir lieliska iespēja to izdarīt salīdzinoši īsā laika posmā. Nikotīna maisiņu lietošana neatstāj nekādas pēda vai ietekmi arī uz plaušām, līdz ar to šie maisiņi ir radikāli pretēji smēķēšanai.

Nikotīna maisiņu lietošana ir ļoti ērta un praktiska. Izņemiet nikotīna spilventiņu no iepakojuma, ievietojiet to starp augšējo lūpu un smaganām, atstājot to tur pēc sajūtām, bet ieteicamais laiks ir no 5 līdz 60 min. Pēc lietošanas maisiņu var izmest gan sadzīves atkritumos, gan tam paredzētajos speciālajos konteineros. 

Jums nav jāmeklē īpaša zonā telpā vai ārā, ja vēlaties lietot nikotīna spilventiņus, jo no malas nav ne redzams, ne jūtams, ka Jūs lietojat nikotīna maisiņu. 

Pasaulē arvien vairāk cilvēku mēģina atmest smēķēšanu, jo nevēlas nodarīt ļaunumu savai veselībai, tieši tādēļ ir šī lieliskā alternatīva, kas ir pieejama ikkatram, kurš ir sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu jeb pilngadību.