Mainīgā situācija mežsaimniecības jomā

Šobrīd pasaulē gandrīz nav nevienas jomas, kuru neietekmētu Ukrainā notiekošais karš. Vistiešākajā mērā tas skar mežsaimniecības jomu arī Latvijā.

Latvijas mežsaimniecības  un kokrūpniecības nozare regulāri jūt dažādu nepārdomātu un neproduktīvu lēmumu ietekmi uz visu nozari. Lēmumi bieži vien paliek “karājamies gaisā”, jo netiek līdz galam realizēti. Piemēram, pagājušajā gadā Krievija un Baltkrievija lēma ierobežot kokmateriālu eksportu. Līdz ar to radās koksnes deficīts ne tikai Latvijā, bet daudzās citās pasaules valstīs.

Karš Ukrainā šo situāciju ir saasinājis vēl vairāk, kas patiesībā liek Latvijas mežsaimniecības un kokrūpniecības nozarei ātri izvērtēt visas iespējas un resursus, lai īsā laika posmā saprastu, kā iegūt maksimālo labumu un atdevi no vietējiem mežsaimniecības resursiem. Kas ir iespējams, bet var prasīt laiku, lai šādas reformas veiktu. Meža resurss Latvijā ir bagātīgs un plašs, tikai jābūt piemērotai pieejai, lai to veiksmīgi izmantotu un integrētu dažādās tautsaimniecības jomās.

Meža pārdošanas un pirkšanas process nav apstājies un turpinās gandrīz ar tādu pašu jaudu. Līdz ar to, ja vēlaties iegādāties vai pārdot meža īpašumu, tad to ir iespējams izdarīt gan pašu spēkiem, gan meklēt palīdzību mežsaimniecības nozares zinošākajās firmās. 

Piemēram, vietējais kapitāla mežsaimniecības uzņēmums Trovent var sniegt konsultāciju, kā arī palīdzēt, lai Jūs varētu realizēt un pārdot meža īpašumu vai arī kļūt par meža saimnieku.

Trovent komandā strādā zinoši un pieredzes bagāti darbinieki, kas Jums palīdzēs jebkurā situācijā, kas saistīti ar meža īpašumu, lai darījums būtu Jums labvēlīgs un izdevīgs. 

Meklējiet informāciju par Trovent piedāvājumiem mājas lapā trovent.lv. Izmantojiet saziņas veidlapu, e – pastu info@trovent.lv vai arī sazinieties pa tālruni + 371 29 42 95 55. Kopā mēs atradīsim Jums labāko risinājumu un piedāvājumu.