Unikālā zivju eļļa

Zivju eļļas sastāvā ir tik organismam vitāli  nepieciešamās Omega 3 taukskābes, kuras organisms pats neražo, līdz ar to ir jāmeklē dažādi veidi, kā šīs taukskābes uzņemt. Zivju eļļa ir nepieciešama, lai uzturētu sirds, smadzeņu un acu veselību jebkurā vecumposmā. Lai organismā būtu pietiekams Omega 3 taukskābju daudzums, ir divas iespējas – lietot uztura bagātinātājus vai pārtiku, kurā ir Omega 3.

Tieši tādēļ e- veikals kolagens.lv sniedz saviem klientiem iespēju iegādāties zivju eļļu OMG750 EXTREME. Šī ražotāja zivju eļļai ir super augsta Omega 3 koncentrācija, kas paredz, ka regulāri lietojot šo zivju eļļu Jūs uzņemsiet pietiekamu daudzumu Omega 3 taukskābju.

Pietiekams Omega 3 daudzums organismā spēj samazināt sirds slimību risku, kā arī palīdz smadzeņu darbības funkcijai un šūnu membrānu darbībai. Daudzi pētījumi, kas veikti Latvijā atklāj, ka liela daļa iedzīvotāju vairāk uzņem Omega 6 taukskābes, nevis tik nepieciešamās Omega 3 taukskābes. Omega 6 tauksābes visbiežāk ir sastopamas augu eļļās, gaļā un olās. Līdz ar to ir vērts pārskatīt savu ēdienkarti, lai samazinātu Omega 6 uzņemšanu, bet palielinātu to produktu lietošanu, kas satur Omega 3 tauksābes, piemēram, zaļos lapu dārzeņus, linsēklās un čia sēklās.

E- veikalā kolagens.lv varat iegādāties zivju eļļu, kas palīdzēs Jums noturēt optimālo Omega 3 līmeni organismā. Vienu zivju eļļas iepakojumu, kurā ir 90 kapsulas, varēsiet lietot trīs mēnešus, ja dienā uzņemsiet vienu kapsulu, kas arī ir ieteicamā diennakts deva. 

Izvēloties iepirkties interneta veikalā kolagens.lv un iegādājoties preces summā virs 25 eiro, saņemsiet bezmaksas piegādi ar Omnivas pakomāta starpniecību. Kā arī, ja Jums ērtāk ir iepirkties klātienes veikalā, tad varat mūs apciemot Rīgā, Stabu ielā 17.