Jaunumi no OFFICEDAY, kas būtu jāiegādājas ikvienam

Interneta veikals Officeday jau daudzu gadu garumā ieņem vadošo vietu kancelejas un biroja preču tirdzniecībā. Augstā kvalitāte, plašais preču klāsts un patīkamais serviss, ir tas, kas cilvēkiem liek izvēlēties iepirkties Officeday.lv e-veikalā.

Lai preču piedāvājums un klāsts nebūtu vienāds, katru mēnesi piedāvājam īpašo preču grupas, kurām ir lieliskas cenas un neaizmirstam arī par dāvanām, lai iepriecinātu mūsu pircējus.

Šomēnes varat iegādāties ergonomiskās Leitz, Kensingto un Esselte mēbeles ar 25% atlaidi. Rūpējieties par savu veselību un labsajūtu, ja dienas lielākā daļa paiet strādājot birojā, tad ir vērts iegādāties mēbeles, kas Jums radīs komfortu un pēc garas darba dienas Jūs nejutīsieties noguruši.

Tā kā mūsu veikals nodrošina preces ne tikai biroja aprīkošanai, bet arī skolām, tad paturpinot ergonomikas svarīgo lomu, mēs piedāvajam ergonomiskas mēbeles arī skolā. Un šobrīd šis pirkums var būt ļoti patīkams. Kvalitatīvajām Grau skolas mēbelēm tiek pielāgota 10% atlaide.

Pie pārbaudītām un klasiskām vērtībām noteikti varam minēt Bi – Office tāfeles, kuras katrs var izraudzīties pēc nepieciešamības un vēlmēm, jo tās ir gan magnētiskās, krīta, gan keramikas un korķa. Ja meklējat darba, skolas vai citām vajadzībām tāfeli, tad izmantojiet piedāvājumu nopirkt Bi -Office tāfeles ar 25 % atlaidi.

APLI ir firma, kas ražo augstas kvalitātes uzlīmes, etiķetes, foto papīru un citas kancelejas preces, kas var noderē gan darba vajadzībām, gan hobijam.

E-veikals Officeday nodrošina ātru un ērtu preču iegādi, kā arī piegādi, lai klienti pēc iespējas operatīvāk varētu saņemt iegādātās preces. Ienāciet interneta veikalā Officeday, lai atrastu preces darbam, hobijam vai skolai.