Kā kvarcu izmantot mājas dizainam

Noteikti zinat kvarca rotaslietas, pulksteņus un citus rokdarbus? Tomēr šo dabisko akmeni var izmantot arī mājas dizaina uzlabošanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izsmalcinātu zilu vai baltu kvarcu, šis akmens var piešķirs jaunu izsaktu jūsu mājoklim. Mājas interjers iegūs greznu izskatu.

Kāpēc kvarcs?

Kvarcs ir ļoti izturīgs akmens, izturīgs pret skrāpējumiem, ar triecienu un karstuma izturības īpašībām. Turklāt tam nav nepieciešami lieli uzturēšanas resursi. Kvarca akmens plāksnes ir pieejamas dažādās krāsās, piemēram, krēmkrāsā, zaļā, brūnā vai sarkanā. Turklāt kvarca plāksnes ir konstruētas, izmantojot poliestera sveķus un zemes minerālvielas. Sveķi ir galvenā sastāvdaļa, kas ļauj kvarca virsmai būt izturīgai pret traipiem un skrāpējumiem. Tie ir daži iemesli kvarca izmantošanai mājas labiekārtošanas projektos.

Sienas izveide ar kvarcu

Kvarca siena mājas interjerā izskatīsies izteikti eleganti. Tas sniegs izcilu, mūsdienīgu izskatu. Tā kā kvarca plāksnes atrodamas dažādās krāsās, akmeni var saskaņot ar esošajiem mājokļa dekoriem un dizainu. Ja vēlaties padarīt kvarca sienu satriecošāku, tai var pievienot apgaismojuma efektus.

Kvarcs mēbelēs

Ja ir vēlme pēc grezniem un elegantiem mājas dekoriem, var investēt kvarca akmens mēbelēs. Mūsdienās ir pieejami galdi un žurnāla galdiņi ar kvarca virsmām. Tā kā tas ir izturīgs akmens, arī mēbeles izturēs laika pārbaudi. Mēbeles var novietot arī pie kamīna, jo akmens ir karstumizturīgs.

Kvarca grīdas segums

Kvarca akmens grīda nav slidena. Ja kādai mājas istabai ir liela ikdienas slodze, pat ieteicams izvēlēties kvarcu kā grīdas virsmai. Tieši tāpēc no šī materiāla bieži tiek izgatavotas grīdas komerciālos objektos. Kvarca grīdas seguma virsma ir izturīga arī pret ķimikālijām, pelējumu un citām vielām. Tikai jānoslauka grīda, lai attīrītu to no smiltīm un netīrumiem.

Sienas plaukti

Nepieciešamas garas taisnstūra kvarca plāksnes, lai izveidotu plauktus. Kvarca akmens spēj turēt smagus priekšmetus. Melni vai balti kvarca plaukti lieliski var papildināt gandrīz jebkuru telpu.

Pilsakmens.lv ir ģimenes uzņemums, kurš sāka darboties 2011. gadā, uzņēmumā strādā pieredzējuši speciālisti, kuri savā arodā pavadījuši jau 25 gadus. 

Pilsakmens ir nepātrauktā kustībā un dinamikā, lai piedāvātu saviem klientiem tikai pašu labāko. Visu laiku notiek investēšana akmens apstrādei nepieciešamo iekārtu iegādei, lai spētu palikt savas jomas līderi visās Baltijas valstīs. Neskatoties uz to, ka akmens plākšņu piedāvājums ir liels, tas regulāri tiek atjaunots un papildināts.

Uzņēmums Pilsakmens atrodas Salaspilī, Zemeņu ielā 13. Strādājam un dabīgo akmeni pārdodam katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00. Tiekamies mūsu ražotnē, lai saskaņotu plānus un idejas, kuras kopīgi realizēsim un piepildīsim Jūsu sapņus.