AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJI –  EFEKTIVITĀTE AUGSTĀKĀ LĪMENĪ

Ja tev ir māja ar pagalmu, tad ir labi un ērti, ja dārza instrumentu klāstā ir augstspiediena mazgātājs. Tam ir vairākas priekšrocības, kas tos padara populārus un noderīgus dažādos tīrīšanas un mazgāšanas darbos. 

Augstspiediena mazgātāju var izmantot gan tradicionāli auto mazgāšanā, gan arī dažādu pagalmu darbu veikšanā, piemēram, bruģakmens vai mājas fasādes mazgāšanā. Jāņem vērā, ka atkarībā no apstrādājamās virsmas jāizvēlas atbilstošs mazgāšanas režīms un jauda.

Efektīva netīrumu noņemšana

Augstspiediena mazgātāji paver pilnīgi citu tīrīšanas līmeni, jo ar tiem var noņemt pat ļoti stiprus un ieēdušos netīrumus. To mazgāšanas tehnoloģija paredz virsmas apstrādi ar ļoti augstu spiedienu, tādējādi virsmas iespējams notīrīt no pelējuma, puves, stipri ieēdušos putekļu kārtas u.c. 

Svarīgi ir veikt pareizu un kārtīgu virsmas apstrādi ar augstspiediena ūdens strūklu. Pirms virsmu mazgāšanas ieteicams to sākotnēji noskalot, apstrādāt ar tīrāmo līdzekli, ļaut tam iedarboties un vēlāk veikt pamatīgu dziļo tīrīšanu ar augstpiediena strūklu.

Ērta un vienkārša lietošana

Augstspiediena mazgātāji ir viegli pārnēsājami un vienkārši lietojami. Tos var viegli pārvietot un izmantot kā iekštelpās, tā arī ārpus tām. Daži modeļi ir aprīkoti ar ritentiņiem un rokturiem, kas atvieglo to pārvietošanu pa teritoriju un telpām. Dažādu ražotāju modeļi paredz opciju pielāgot dažādus uzgaļus, sprauslas, galvas, kas ļaut pielāgot tīrīšanu konkrētai vajadzībai. Piemēram, ūdens noteku tīrīšanai, dārza mēbeļu mazgāšanai, auto mazgāšanai, flīžu mazgāšanai u.tml. 

Dažāds pielietojuma veids

Augstspiediena mazgātāju izmantošanas iespējas ir daudzveidīgas – gan mājās, gan mājsaimniecības garāžā un dārzā. Ļoti efektīvi tos ir izmantot bruģakmens mazgāšanā, jo ūdens strūkla ne tikai notīra bruģakmens virsmu, bet arī to starpas, atbrīvojot tās no sūnām, zāles un dažādiem netīrumiem. 

Pirms ieziemot dārza mēbeles, ieteicams tās nomazgāt ar augstspiediena mazgātāju. Tos var izmantot ļoti plaša spektra tīrīšanas darbos: grila mazgāšanā, terases un fasādes tīrīšanā, dažādu tvertņu, baseina mazgāšanas darbos, konstrukciju tīrīšanā u.c.

Efektīvs ūdens patēriņš un laika ietaupījums

Ražotāji ir padomājuši par to, lai augstspiediena mazgātāji ir ne tikai efektīvi, bet arī ekonomiski, tādēļ tie patērē mazāku ūdens daudzumu salīdzinājumā ar tradicionālo mazgāšanu ar klasisko ūdens šļūteni vai, piemēram, virsmas tīrīšanu ar mazgājamo birsti un tās berzēšanu. Dažiem modeļiem ir iespējams regulēt ūdens plūsmas intensitāti, pielāgojot to tīrāmajai virsmai un netīrības pakāpei.

Augstspiediena mazgātāji ļauj tīrīšanu paveikt daudz ātrāk, ietaupot gan laiku, gan arī enerģiju. Tie nodrošina koncentrētu ūdens plūsmu, kas padara darbu ātrāku un efektīvāku. Tātad ļauj paveikt vairāk īsākā laikā.

Kam jāpievērš uzmanība?

Pirms iegādāties augstspiediena mazgātāju, ieteicams ņemt vērā šādus aspektus:

  • vai būs nodrošināts elektrotīkla pieslēgums?
  • vai pagalmā ir iespēja to pievienot ūdensvadam?
  • vai ir atbilstoša uzglabāšanas vieta?

Pirms ierīces izmantošanas noteikti jāizlasa ražotāja instrukcija, kurā norādīts mazgātāja uzstādīšanas pamācība un tā ekspluatācija. Ja nepieciešams apstrādāt ļoti netīru virsmu, ieteicams vilkt aizsargbrilles u.c. drošības aprīkojumu. Ievērojot norādījumus, var nodrošināt drošību un pareizu ierīces izmantošanu.
Plašā piedāvājumā augstspiediena mazgātāji ar nomaksas iespējām atrodami 220.lv katalogā, kur iespējams papildus iegādāties arī dažādus augstspiediena mazgātāju piederumus, kā šļūtenes, uzgaļus, filtrus, dažādas sprauslas, mazgāšanas līdzekļus no Karcher, Makita, vidaXL, Bradas u.c. Par tīrību un spodrību dārzos un pagalmos!