Reima – ilgtspējīgi un kvalitatīvi bērnu apģērbi ziemai

Ziema ir laiks, kad bērni, ieraugot jau pirmo sniegpārsliņu, cenšas tikt laukā, lai tikai paspēlētos ar sniegu, vai uzzīmētu sniega eņģeļi. Tādiem laikapstākļiem varētu būt nepieciešams labs sniega kombinezons.

Reima ir mazuļu un bērnu brīvdabas tērpu zīmols, kas specializējas ilgtspējīgā un praktiskā aktivitāšu apģērbā bērniem. Somijas uzņēmums Reima lepojas ar videi draudzīgu ražošanas praksi, vienlaikus izmantojot ilgtspējīgus materiālus.

Reima bāzējas Somijā, un lepojas ar nu jau 75 darbības gadiem bērnu tērpu industrijā. Reima kombinezoni un apģērbs veidots, paturot prātā skarbās ziemeļvalstu ziemas. Reima pamatprincips ir mudināt bērnu paaudzi aktīvi augt, vienlaikus veicinot izglītību par drošu vidi.

Reima apģērbs tiek ražots augstas kvalitātes apstākļos. Viņu rūpnīcu atrašanās vietu saraksts ir viegli atrodams uzņēmuma mājaslapā, tāpat kā informācija par oglekļa pēdas nospiedumu, kas mūsdienās arī ir faktors, pēc kā vērtē ražotājus.

Svarīgākie uzsvari:

  • Visi apģērbi ir ētiski ražoti, izmantojot dabiskos materiālus, un ir videi draudzīgi
  • Dizaini ir stilīgi, krāsaini un moderni
  • Produktu novērtējumi kopumā ir pozitīvi

Reima biznesā ir jau vairāk nekā 25 gadus, tā ir kā garantija, ka uzņēmums zina, ko ražo, un ka ir spējīgs ražot labi, ņemot vērā arī patērētāju intereses. Reima gadu gaitā ir izveidojis bērniem plašu aktīvās atpūtas apģērbu klāstu.

Reima savu ražošanas enerģiju koncentrē uz apģērba un aksesuāru radīšanu zīdaiņiem, bērniem un mazuļiem, kas tikai sāk staigāt. Proti, Reima ražo ilgtspējīgu āra apģērbu. No lietus mēteļiem līdz slēpošanas kostīmiem un pārgājienu tērpiem.

Sākot ar apakšveļu un zeķēm, kas tiek vilkti zem Reima kombinezona, un beidzot ar zābakiem un cepurēm, kas pilnībā ļauj apģērbt bērnu Reima zīmolā. Reima zīmola apģērbā bērns ir pilnībā apģērbts un pasargāts brīvdabas rotaļu laikā.

Cenšoties uzturēt bērnus siltus, sausus un aktīvus, Reima izmanto pārstrādātas sintētiskās šķiedras, dabīgo kokvilnu un vilnu, lai veidotu videi draudzīgu apģērbu impēriju.

Vai Reima ir ilgtspējīgs zīmols?

Reima lepojas ar ilgtspēju. Ieskatoties uzņēmuma mājaslapā, var atrast veselu sadaļu, kas veltīta skaidrojumiem, kā uzņēmums ievēro apņemšanos radīt ilgtspējīgus, videi draudzīgus bērnu produktus.

Visā ražošanas procesā Reima par prioritāti izvirza tīru vidi un veicina ilgtspējīgu materiālu un procesu pielietojumu. Šādas politikas aizmetņi novērojami jau no pašiem zīmola pirmsākumumiem, jo uzņēmums sniega kombinezonu ražošanā izmanto materiālus un vielas, kas ir droši un videi nodara pēc iespējas mazāku kaitējumu. Uzņēmums pat strādā pie sniega kombinezona ražošanas, kas izgatavots tikai no viena, viegli pārstrādājama materiāla.

Pat tad, kad produkts pametis rūpnīcas telpas, Reima joprojām velta resursus ilgtspējas iniciatīvas turpināšanā. Uzņēmums nodarbojas ar savu produktu pārstrādi un veicina veidus, kā klienti var nodrošināt savu kombinezonu kalpošanu ilgāk, radot mazāk atkritumu. Uzņēmums pat gatavs salabot jaunus sniega kombinezonus, kas bojāti to lietošanas pirmajā gadā, lai tos varētu izmantot pēc iespējas ilgāk!

Ja Jums ir svarīgi iegādāties videi draudzīgus vai ilgtspējīgus produktus, Reima ir lieliska bērna apģērba iegādes izvēle.

No dabiskām un pārstrādātām šķiedrām izgatavoti glīti apģērbi, dažnedažādos stilos un ar dažādiem aksesuāriem – nekā, kas varētu nepatikt Reima zīmolā, kas pie tam ļauj kvalitatīvi apģērbt bērnus.

Kad apģērbu ražo godīgi, ar dabiskiem, kvalitatīviem materiāliem, izmaksas pieaug, tas ir iemesls, kāpēc Reima apģērbs tiek pārdots par salīdzinoši augstāku cenu.

Reima produktus, ne tikai kombinezonus, bet arī, piemēram, Reima cepures, var iegādāties arī interneta veikalā 220.lv.