Autoevakuatoru veidi jebkurai problēmai

Autoevakuators ir speciāli aprīkots transports, kas paredzēts, lai pārvadātu bojātus vai cietušus transportlīdzekļus no vietas, kur tie ir nonākušas avārijā vai cietuši kādā citā veidā. Autoevakuators var būt gan zemāks, gan augstāks, un tā aprīkojums var atšķirties atkarībā no tā, kādus pārvadāšanas pakalpojumus tas piedāvā.

Autoevakuators parasti tiek izmantots, lai pārvadātu transportlīdzekļus uz servisa centru vai citu vietu, kur tie var tikt remontēti. Tā kā evakuators parasti tiek izmantots, lai pārvadātu bojātus transportlīdzekļus, tas ir aprīkots ar dažādām ierīcēm un instrumentiem, lai palīdzētu droši un efektīvi pārvadāt transportlīdzekļus.

Autoevakuators parasti tiek izmantots arī tad, ja transportlīdzeklis ir pārāk liels vai smags, lai to varētu pārvadāt savādāk, piemēram, velkot ar citu transportlīdzekli. Tā kā tas ir speciāli aprīkots, lai pārvadātu lielus un smagus transportlīdzekļus, pakalpojums ir dārgāks nekā vienkāršs vilcējs.

Autoevakuatoru veidi var atšķirties atkarībā no tā, kādas pārvadāšanas prasības ir jāizpilda, kā arī no tā, cik lieli un smagi transportlīdzekļi tiek pārvadāti. Tomēr zemāk ir daži bieži sastopami autoevakuatora veidi:

  • Zema autoevakuatora tipa autoevakuators parasti ir paredzēts, lai pārvadātu mazākus un vieglākus transportlīdzekļus, piemēram, motociklus vai mazākas automašīnas. Šāds autoevakuators parasti ir zemāks un vieglāk manevrējams nekā augstais autoevakuators, tāpēc tas var būt ērtāks, ja ir jāpārvadā transportlīdzeklis pa šaurām vai grūti pieejamām vietām.
  • Augstais autoevakuatora tipa evakuators parasti ir paredzēts, lai pārvadātu lielākus un smagākus transportlīdzekļus, piemēram, kravas automašīnas vai autobusus. Šāds autoevakuators parasti ir augstāks un spēj pārvadāt lielākus un smagākus transportlīdzekļus, taču tā manevrēšana var būt grūtāka nekā zemākā autoevakuatora tipa autoevakuatoram.
  • Autoevakuators ar piebīdāmu korpusu ir autoevakuators, kuram ir piebīdāms korpuss vai nolaižams korpuss, lai varētu vieglāk pārvadāt transportlīdzekļus. Šāds autoevakuators parasti ir lielāks un spēj pārvadāt lielākus un smagākus transportlīdzekļus, bet tā manevrēšana var būt grūtāka nekā parastajam autoevakuatoram.
  • Autoevakuators ar piebīdāmu kāju ir autoevakuators, kuram ir piebīdāma kāja vai nolaižama kāja, lai varētu vieglāk pārvadāt transportlīdzekļus, kuri ir salauzuši riteņus. Šāds autoevakuators parasti ir lielāks un spēj pārvadāt lielākus un smagākus transportlīdzekļus, bet tā manevrēšana var būt grūtāka nekā parastam evakuatoram.