WooCommerce vai Magento e-veikals?

Mājaslapas izstrāde ir neatņemama jebkura uzņēmuma digitalizācijas procesa sastāvdaļa. Lai sasniegtu plašāku jaunu klientu loku un attīstītu savu uzņēmumu, mājaslapas izstrāde ir vitāli nepieciešama. Ir daudz dažādu platformu un rīku, mājaslapas izstrādes aģentūru piedāvājumu, kas var palīdzēt izveidot lieliskas mājaslapas, bet divas no populārākajām platformām e-komercijas izstrādē ir WooCommerce un Magento. 

Izvēlēties pareizo platformu

Svarīgākais solis, pirms e-veikala izstrādes – izvēlēties atbilstošu platformu. WooCommerce un Magento ir divas ļoti populāras e-komercijas izstrādes platformas, katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi. WooCommerce ir uz WordPress bāzēts risinājums, kas piedāvā lietotājam salīdzinoši vieglu lietošanu un iespēju ātri pielāgot savām vajadzībām. Magento ir spēcīgs e-komercijas risinājums ar plašām iespējām, vairāk paredzēts darbam ar lieliem datu apjomiem.

Ja uzņēmumam nepieciešama vienkārša un viegli lietojama interneta veikala platforma, kas ir piemērota maza vai vidēja uzņēmuma vajadzībām, tad WooCommerce ir lieliska izvēle. WooCommerce ir pilnīgi integrēts ar WordPress, kas ir viena no populārākajām mājaslapu platformām pasaulē.

Magento ir izcila izvēle, ja ir vēlme veidot lielu un sarežģītu interneta veikalu, ar vairākām valodām, produktu katalogiem un sarežģītiem funkcionalitātes elementiem. Magento ir daudzfunkcionāls un piedāvā plašas iespējas lielu un sarežģītu interneta veikalu vajadzībām.

Mājaslapas dizains

Pēc tam, kad ir izvēlēta atbilstoša platforma, mājaslapas dizaina plānošana ir nākamais solis. Tas sevī ietver mājaslapas vizuālo noformējumu, kā arī to, kā tiek attēloti produkti un pasniegti cita svarīga informāciju, dati. 

Dažādu risinājumu integrācija

WooCommerce un Magento ir atvērtā koda platformas, kas nozīmē, ka tās var viegli integrēt ar dažādām citām programmām un papildus risinājumiem. Mājaslapu izstrādātājiem ir svarīgi nodrošināt, ka mājaslapa ir savienota ar klienta esošajiem datu avotiem un programmām, lai nodrošinātu nevainojamu e-veikala darbību un efektīvu datu apmaiņu.

Galvenās funkcijas un iezīmes

WD Market, kas specializējas uz WooCommerce un Magento e-veikalu izstrādi, ir pieredzējuši mājaslapu izstrādātāji, kas spēj izstrādāt jebkuras sarežģītības interneta veikalu. Galvenās funkcijas un iezīmes, kas būtu jāiekļauj jebkurā efektīvā interneta veikalā:

  • Vizuāli pievilcīgs un viegli lietojams dizains
  • Pārdomāta informācijas arhitektūra un vienkārša navigēšana
  • Droša un uzticama datu glabāšanas un pārsūtīšana
  • Uzlabota pārdošanas un apstrādes sistēma
  • SEO optimizācija, lai piesaistītu vairāk potenciālo klientu no Google meklētājā
  • Maksājumu un piegādes sistēmas integrācija

WD Market ir starptautiska web izstrādes aģentūra, kurai rūp klientu bizness un tā attīstība. Izstrādājam plašas funkcionalitātes e-komercijas risinājumus, dažādas sarežģītības tīmekļa vietnes un specializējamies augstas sarežģītības web projektu un mājaslapu izstrādē.